افزایش کیفیت تولید کاستیک سوداافزایش کیفیت تولید کاستیک سودا

مدیر عامل شرکت کارخانجات رستاک در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران از حضور پررنگ این شرکت در نمایشگاه خبر داد.

به گزارش بازرگانی کیانا انرژی، حسین صادقی‌صفت مدیر عامل شرکت کارخانجات رستاک در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران اظهار کرد: امسال شرکت رستاک حضور پررنگی و پر قدرتی در نمایشگاه داشته است.

وی افزود: مذاکرات خوبی بین ما و گروه اقتصادی داخلی و خارجی انجام شد و توافقاتی در این زمینه نیز صورت گرفته است.

افزایش کیفیت تولید کاستیک سودا

مدیر عامل شرکت کارخانجات رستاک با تاکید بر اهمیت کیفیت محصولات گفت: شرکت ما با در اختیار داشتن نیروهای زبده و کارآمد، با تحصیلات مرتبط درتلاش است با ارائه کیفیت بالا و قیمت مناسب و رقابتی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رضایت کامل مشتریان را کسب کند.

همچنین زاهد فردوس‌پناه مدیر شرکت کارخانجات رستاک در این خصوص اظهار کرد: هدف ما افزایش تولید در استان و کشور است تا با تکیه بر توان و دانش بومی، در تقویت اقتصاد نقش موثری داشته باشیم.

وی افزود: نمایشگاه نفت فرصت خوبی برای توسعه صنایع پایین‌دستی است که بدون شک در افزایش اشتغال‌زایی نیز تاثیر دارد.

گفتنی است شرکت رستاک در بندرماهشهر خوزستان از تولید کنندگان کاستیک سودا (سودپرک) است که در صنایع مختلف به عنوان ماده اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افزایش کیفیت تولید کاستیک سودا

تاکنون تعدادی از مقامات کشوری، نمایندگان مجلس، فعالان بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران خارجی از غرفه این شرکت بازدید و از فعالیت‌ها و محصولات اطلاع پیدا کردند.

در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی یک‌هزار و ۵۰۰ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان شامل روسیه، چین، بلاروس، آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، هند، امارات، عمان و ترکیه در آن حضور دارند.

این نمایشگاه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۶ دایر است و ۳۰ اردیبهشت‌ماه به‌کار خود پایان می‌دهد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و کیانا انرژی در محتوای آن هیچ نظری ندارد.منبع : مهر نیوز

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی کیانا انرژی آماده پاسخگویی به شما می باشد. لطفا پیام خود را بنویسید و بر روی دکمه ارسال کلیلک کنید.
👋 پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ.