جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راه‌اندازی کلینیک صنعت پتروشیمی برای پاسخ به نیازهای پتروشیمیراه‌اندازی کلینیک صنعت پتروشیمی برای پاسخ به نیازهای پتروشیمی

کلینیک صنعت پتروشیمی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کیانا انرژی به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شرکت پتروشیمی زاگرس به عنوان بزرگترین تولید کننده متانول ایران (چهارمین در جهان) و دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف یک همکاری طولانی مدت و ثمر بخش در حوزه نوآوری و فناوری قرارداد راه‌اندازی اتاق نوآوری شرکت پتروشیمی زاگرس را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر را امضا کردند.

مطابق قرارداد امضا شده بین دو مجموعه ظرف شش ماه آینده، اتاق نوآوری شرکت پتروشیمی زاگرس به عنوان یک پل ارتباطی و یک مرکز نوآوری و فناوری در حوزه متانول و زنجیره ارزش در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی می‌شود.

در کنار راه اندازی این مرکز بر اساس توافق طرفین مقرر شد در این دانشگاه «کلینیک صنعت پتروشیمی» نیز به منظور پاسخ به نیازهای صنایع پتروشیمی کشور خصوصا صنعت تولید متانول با همکاری و هم افزایی دو مجموعه راه اندازی شود.

این کلینیک با هدف افزایش ظرفیت واحدهای فرآیندی،‌ کاهش مصرف خوراک،‌ کاهش مصرف انرژی و توسعه فناوری سبز در صنعت متانول و گسترش صنایع پایین دست از طریق پروژهای صنعتی مشترک تاسیس می شود.منبع : مهر نیوز

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی کیانا انرژی آماده پاسخگویی به شما می باشد. لطفا پیام خود را بنویسید و بر روی دکمه ارسال کلیلک کنید.
👋 پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ.