مشکلات زیست محیطی پتروشیمی برای مردم سنندج بررسی شودمشکلات زیست محیطی پتروشیمی برای مردم سنندج بررسی شود

سنندج – عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: جانمایی پتروشیمی سنندج بسیار اشتباه بوده و آلایندگی این واحد صنعتی موجب مشکلات زیست محیطی برای مردم شده که باید مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز ابراهیم آبادی عصر امروز در نشست مشترک شورای شهر با استاندار کردستان در سنندج اظهار کرد: مردم دغدغه‌های متعددی را با اعضای شورا در میان می‌گذارند که مبحث آلایندگی زیست محیطی شرکت پتروشیمی یکی از این موارد است.

وی افزود: متأسفانه جانمایی پتروشیمی در سنندج اشتباه بوده و به دلیل شرایط جغرافیایی این شهر و قرارگرفتن در داخل یک دره شاهد افزایش آلودگی زیست محیطی این واحد صنعتی هستیم.

ابراهیم آبادی تصریح کرد: پتروشیمی سنندج موجب آلودگی زیست محیطی برای مردم شده و مریضی‌های ریوی در این شهر افزایش یافته است.

وی افزود: این واحد صنعتی هیچ نفعی برای مردم این شهر ندارد و حتی حساب‌های خود را در استان‌های دیگر افتتاح کرده و ارزش افزوده فروش آن نیز نصیب استان‌های دیگر می‌شود.

ابراهیم آبادی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۳ سال است که طرح تفضیلی نداریم و انتظار می‌رود آقای استاندار به این مبحث ورود جدی کند.منبع : مهر نیوز

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی کیانا انرژی آماده پاسخگویی به شما می باشد. لطفا پیام خود را بنویسید و بر روی دکمه ارسال کلیلک کنید.
👋 پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ.