گلستان جزو ۴ استان محروم کشور محسوب می شودگلستان جزو ۴ استان محروم کشور محسوب می شود

گرگان- نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: گلستان جزو چهار استان محروم کشور محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رمضانعلی سنگدوینی در بازدید از دفتر کیانا انرژی اظهار کرد: استان گلستان جزو ۴ استان محروم کشور است که باید اقداماتی اساسی برای رفع این چالش صورت گیرد.

وی افزود: ۱۸ سال قبل پروژه پتروشیمی گلستان برای خط انتقال گاز مبلغ یک و نیم میلیارد تومان هزینه کرد و امروز این پروژه جزو مطالبات مردم است که با راه اندازی آن می‌توان سهم بزرگی از مشکلات اقتصادی را در گلستان بر طرف کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای راه اندازی پروژه پتروشیمی گلستان دستور ویژه ای از سوی رئیس قوه قضائیه صورت گرفت.

وی از اجرای آسفالت در روستاهای گلستان طی سه سال متوالی خبر داد و افزود: سالانه متوسط ۹۰ میلیارد تومان برای اجرای این طرح اختصاص پیدا می‌کند.

سنگدوینی اضافه کردن ۱۰۰ تخت به بیمارستان حکیم جرجانی، سه دستگاه ام. ار. آی و دستگاه سی تی آنژیو را از مهمترین اقدامات در حوزه درمان دانست و اظهار کرد: بیمه‌ها باید در کشور تقویت شوند تا مردم بتوانند بدون دغدغه از سرویس‌های خدماتی استفاده کنند.

وی افزود: اقدامات خوبی از سوی همکاران در بحث نیروگاه علی آباد صورت گرفت که با اجرای آن ۵۰۰ مگابایت به برق استان اضافه می‌شود.منبع : مهر نیوز

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی کیانا انرژی آماده پاسخگویی به شما می باشد. لطفا پیام خود را بنویسید و بر روی دکمه ارسال کلیلک کنید.
👋 پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ.